Namet | V3 Bilişim A.Ş
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

V3 Bilişim A.Ş

Namet

90 Yıllık Lezzet Sanatı: Namet!
Vazgeçilmez lezzet...
Türkiye’nin lider et üreticisi Namet; kuşaktan kuşağa hakiki lezzetleri tüketicileri ile buluşturmaya devam ediyor. Doğal, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle yıllardır zirvede bulunan Namet, hijyene, teknolojiye ve lezzete verdiği önem sayesinde, şarküteriden taze ete, ileri işlenmiş ürünlerden dondurulmuş ürünlere kadar 150’yi aşkın çeşidiyle tüketicinin her zaman ilk tercihleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin en ileri üretim tesisinde, insan sağlığını ve kaliteyi her şeyin üstünde tutan iş anlayışı ile Namet daha iyisini üretmek için kendisiyle yarışıyor.

Nesillerdir büyüyen deneyim ve uzmanlık…
Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında, en hızlı büyüyen kuruluş olan Namet, 2014’te Maret’i de aynı çatı altında birleştirerek, Türkiye’nin lider et üreticisi oldu. Kayar ailesinin, tutkuyla yürüttüğü ve öncü bir vizyonla şekillendirdiği profesyonel yönetim sayesinde Namet, etin her alanında lider olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

İlklerin yaratıcısı…
Pastırma, sucuk, kavurma, salam, jambon, sosis, füme, rozbif gibi ürün grupları sunan Namet; çemensiz pastırma, dilimli paketlenmiş pastırma, füme kavurma gibi ilkleri de şarküteri grubuna kazandırdı. Sektöre bu konuda öncülük eden Namet, günlük hayatı kolaylaştıracak yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.
Misyonumuz
Teknolojinin sunduğu olanaklarla, hijyenik koşullarda hazırladığımız Türk damak tadına uygun sağlıklı ve lezzetli ürünleri tüketicilerle buluşturan, lezzeti sanatı dönüştüren vazgeçilmez bir marka olmak.

Vizyonumuz
Hizmet kalitemizi daha da yükseltmek için tüketicilerini dinleyen, onların düşüncelerini ve önerilerini dikkate alan, et ürünleri sektöründe tedarik zincirindeki şirketleri kendi yüksek standartlarına getirerek birlikte büyümeyi hedefleyen, çalışanlarına bu sistemin önemli birer halkası olduğunu hissettirerek verimliliği sürekli artıran ve sektörün büyüyüp gelişmesine öncülük eden, yalnızca ulusal değil uluslararası lider bir gıda şirketi olmak…

Ana İlkemiz
“Çocuğumuza yedirmeyeceğimiz ürünleri üretmiyoruz.” ana ilkesiyle çıktığımız bu yolda ürettiğimiz her ürünün arkasındayız.

Değerlerimiz

  • Doğal kaynakları israf etmeden, gıda güvenliğini sağlayan kurallar çerçevesinde üretim yaparak insan sağlığını korumak.
  • Ahlaki kurallara ve kanunlara saygılı olmak.
  • Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek üretim yapmak.
  • Tüketicilerin et ürünleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesine önem vermek, onların ihtiyaçlarına göre Türk damak tadına uygun, yüksek kalitede ve farklı lezzetlerde, güvenle tüketilebilecek yeni ürünler üretmek.
  • Çalışanlarına verdiği değerle motivasyonu yüksek tutarak verimliliği artırmak.
  • Teknolojinin de önüne geçerek, AR-GE çalışmalarıyla kaliteyi yükseltmek.
https://namet.com.tr/ şarküteri

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Satış: +90 (212) 982 7105
Destek: +90 (545) 561 9207

Bize Yazın

V3 Bilişim Anonim Şirketi

Mall Of İstanbul The Office Kat:17 No:136 Başakşehir / İstanbul

Mersis Numarası: 922118748000001